רופנ'רול

בארץ
ובעולם

טיולים ופעילויות אתגר

משפחה טבע ואתגר - איך לא חשבו על זה קודם

פעילויות אתגר למשפחות משולבות לרוב בטיול טבע עשיר. הרעיון של טיולים אתגריים למשפחות, החל רחוק בנערותינו, כשאנחנו כמשפחות לא תמיד הצלחנו למצוא את הטיול שיתאים עבור כל המשפחה. יש את זה שרוצה צמחייה ועצים, את זו שרוצה את ה"נוף הפראי" של המדבר ואת זה שלא משנה לו בכלל מה יהיה, העיקר שזה יהיה נחל/אגם/מעיין שבו כולנו נירטב. וזו לא הבעיה היחידה שעמדה בפנינו. עקב פער הגילאים, מה שנחשב ילדותי עבור האח הצעיר ממש לא התאים לאחות הבכורה במשפחה וכולי וכולי.. בסופו של דבר כולם תמיד נהנו בעיקר מתחושת ה"ביחד" בתוך היופי הארצי/שמיימי שמציעה ארצנו המדהימה. אבל בכל זאת, לצאת לטיול משפחתי כשהכל על הכתפיים שלנו זו משימה לא פשוטה. ויש דברים,מה לעשות, שכמה שנרצה לא נוכל לעשות לבד, כמו לקבל אישור מרשות שמורות הטבע לטיול סנפלינג  בנקיק השחור.ואולי באמת הגיע הזמן שנוכל לצאת לטיול שיכלול את הכל מהכל.  שלא נשמע יותר "אבא משעמם לי", "מה, הטיול  זה פה?" , או "אי אפשר ליהנות משום טיול אתכם, עדיף כבר להישאר בבית" ועוד פניני לשון מעצבנים כאלה . בנוסף לכל, אחד הקשיים ביציאה לטיול משפחתי שכזה הוא…ניחשתם נכון – האוכל !  ברור שאי אפשר לצאת בלי זה. לפעמים רק להכין את האוכל לבד יכול לעכב אותנו ביציאה זמן רב מדי. מה שבסופו של דבר מביא שלצאת לטיול כזה, זו חתיכת עבודה.( ולחשוב שאת כל זה התחלת כשבסך הכל רצית חופש עם המשפחה…) אז איפה החופש, אם כל הזמן אנחנו עסוקים רק בלתזז ולרוץ ולדאוג שהכל יהיה טיפ טופ, ושאף אחד לא יתלונן, ואחרי כל זה, תמיד בסוף יש להם תלונות..

אבל אל דאגה, יש מוצא. 

יש אפשרות אחרת, שתתן לכולם ליהנות וליהנות ורק ליהנות.  אנחנו ברופנ'רול נתן לך באמת לצאת לטיול משפחתי כמו בימים הטובים כשהיית בבית הספר ותפקידך הסתכם בלבוא וליהנות כמה שיותר. אנחנו נדאג להכל מכל.

אוכל? עלינו.  ציוד? עלינו. תיאומי מסלול עם הרשויות? עלינו.  ציוד לפעילות אתגרית? עלינו.  בטיחות מירבית? עלינו.  הפתעות? עלינו.  צילומי מזכרת? עלינו. חוויות בלתי נשכחות? עלינו.  תוכן מגוון? עלינו.

תוכלו להגיע רגועים, ליהנות מכל פעילות או מסלול ובסוף היום נחזיר לכם את ה"מפתחות", בסיומה של פעילות מהנה מספקת ובלתי נשכחת.

רופנרול אתגר בשטח למשפחות Ropenroll for families outdoor training 2

לנו ברופנ'רול יש מגוון עשיר במיוחד של פעילויות שונות,מהנות ומקוריות לכל הגילאים. בסופו של יום, המשפחה חוזרת הביתה עם סיפוק עצמי גבוה ותיאבון לעוד. מנסיון, אחרי הטיול הטלפון שלנו יישמר אצלך כאחד החברים הטובים, ולא רק כ"רופנ'רול".

יש לך שאלות או תהיות? אנחנו כאן בשבילך לענות על כל שאלה. אין מה להרגיש מחוייבים אלינו כשמתקשרים. תרגישו חופשיים לשאול, ולשתף אותנו בכל מה שרק עולה בדעתכם. בסופו של יום אנחנו מאמינים בחיבור בין אנשים, לכן אם התקשרת רק הרווחת. ומי יודע, אולי אפשר ללמוד מאיתנו דבר חדש. 

עדיין מחכה? צור/צרי עמנו קשר עוד היום!

בכל שאלה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה, ואנחנו נענה לכם בשמחה

רגע לפני הסגירה...

היו בין הראשונים לדעת על המבצעים, הטיולים והפעילויות הכי חמות שלנו. אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך וכמובן – לא להעביר את האימייל לאף אחד. אז נראה אותך בטיול הבא

נתחיל לשוחח
הי, נשמח לעזור לכם :)
דילוג לתוכן