רופנ'רול

בארץ
ובעולם

טיולים ופעילויות אתגר

פעילות אתגרית לעובדים = העלאת התפוקה של החברה

ישנם כאלה שעדיין מרימים גבה ושואלים מה הקשר בין הפעילות האתגרית לבין העלאת התפוקה בחברה. אז למרות שהדבר כבר ידוע להרבה ארגונים (כמעט לכולם), בואו נסביר אותו. כאשר העובדים יותר מחוברים ביניהם, יותר מגובשים ביניהם, האוירה במקום העבודה הופכת ליותר נעימה עבורם. ברגע שזה קורה,  באופן אוטומטי, אפילו בלי שירצו הם משקיעים יותר. הם מרגישים יותר נחוצים , ויותר נחשבים. במקום להיות מישהו שאף אחד לא מתעניין בו, הם מקבלים את היום כיף/יום גיבוש כתשומת לב של המעסיק. ההרגשה הנעימה הזו שלמישהו אכפת מאיתנו, גורמת לנו באופן טבעי להרגיש מחוייבות כלפי החברה בה אנחנו עובדים, והמוטיבציה האישית עולה פלאים. מה שגורם באופן ישיר לעליה בתפוקה של החברה. הסופרת האמריקאית מאיה אנג'לו הטיבה לבטא את זה:" למדתי, שאנשים יישכחו את מה שאמרת. אנשים ישכחו את מה שעשית. אנשים לעולם לא ישכחו מה גרמת להם להרגיש".

אנחנו בטוחים שלא פעם הרגשתם, כמעסיקים, שלאחד העובדים יש פוטנציאל לא ממומש. שאחד העובדים מסוגל להרבה יותר אבל אתם לא מצליחים להוציא את זה ממנו. שלא לדבר על כך שישנם עובדים שממש מסוגלים למשוך קדימה,לנהל ולהוביל. אך הם לא מצליחים לטפס את אותה מדרגה כדי להוביל. אתם לא היחידים שמרגישים כך, מקומו של העובד בחברה המודרנית גורם לכך שמעסיקים רבים נתקלים בתופעה. ולשם כך בדיוק פיתחנו פעילויות מיוחדות שיגרמו לעובדים שלך לעשות את הפריצה הזו, שתשנה לגמרי את המצב, ותביא לשינוי הרצוי. כל מה שדרוש לשם כך הוא רק "אתם". כן אתם. אל תסתכלו על אף אחד סביבכם. ההחלטה היא בידיים שלכם, כי כשאתם משקיעים בעובדים שלכם אתם בסופו של דבר משקיע בחזרה בחברה שלכם.

רופנרול פעילויות אתגר ODT לחברות וארגונים גיבוש עובדיםRopenroll for companies outdoor training

רופנ'רול מתמחה בפעילויות כיף מהנות ומלאות חוויה ובפעילויות גיבוש ובניית צוות. זיכרו, מאחורי כל פעילות עומד עיקרון חשוב בפן האישי והחברתי של כל עובד ועובד. כשבסופו של יום, כולם חוזרים הביתה עם סיפוק עצמי גבוה ועם תיאבון לעוד. 

יש לך שאלות או תהיות? אנחנו כאן בשבילך לענות על כל שאלה. אין מה להרגיש מחוייבים אלינו כשמתקשרים. תרגישו חופשיים לשאול, ולשתף אותנו בכל מה שרק עולה בדעתכם. בסופו של יום אנחנו מאמינים בחיבור בין אנשים, לכן אם התקשרת רק הרווחת. ומי יודע, אולי אפשר ללמוד מאיתנו דבר חדש. 

עדיין מחכה? צור/צרי עמנו קשר עוד היום!

בכל שאלה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה, ואנחנו נענה לכם בשמחה

רגע לפני הסגירה...

היו בין הראשונים לדעת על המבצעים, הטיולים והפעילויות הכי חמות שלנו. אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך וכמובן – לא להעביר את האימייל לאף אחד. אז נראה אותך בטיול הבא

נתחיל לשוחח
הי, נשמח לעזור לכם :)
דילוג לתוכן