רופנ'רול

בארץ
ובעולם

טיולים ופעילויות אתגר

פארק חבלים - מתאים לכולם...

פארק חבלים הפך כבר מזמן לאחד הפתרונות המושלמים ליום כיף משפחתי, אירגוני וחברתי. לא משנה אם אתם משפחה, חברים או צוות עובדים – פארק חבלים הוא אתגר מהנה שפשוט מתאים לכולם. הטבע, האנרגיה ושחרור האדרנלין מביאים איתם התרגשות שלא שוכחים.

מה זה פארק חבלים?

לאלה מכם שלקחו חלק בעבר בפעילות פארק חבלים, התשובה אולי ידועה אך בכל זאת כדאי להמשיך ולקרוא.

פארק חבלים הוא אתר בו קיימים מתקני פעילות מגוונים הבנויים בגובה באמצעות חבלים וכבלי מתכת. ישנם פארקים הבנויים בשטח טבעי ומיוער בהם המתקנים תלויים בין העצים וישנם פארקים מלאכותיים בהם המתקנים בנויים על עמודים, במות וכד'.

לרוב, פארק חבלים מחולק למספר "מסלולים" לפי דרגת קושי ו/או גיל המשתתף.

דוגמא לפעילויות שנוכל למצוא בפארק חבלים – אומגה, קירות טיפוס, גשר חבלים וכד'.

אז מה עושה את הפארק חבלים לאטרקציה כל כך מיוחדת?

נתחיל בכך שמדובר בפעילות שמתקיימת בגובה. באופן פיזיולוגי – עצם העליה שלנו לגובה מגבירה בנו את תחושת החדות, הריכוז וכמובן האתגר.

נקודה חשובה נוספת – בפארק החבלים קיימות פעילויות גם למבוגרים וגם לילדים, כך שהפעילות היא לא רק "כייפית" אלא יוצרת חיבור עצום בין המשתתפים.

הורים וילדים – בזמן הפעילות בפארק חבלים ההורים עוזרים לילדים באופן פיזי וגם מעודדים אותם להמשיך ולהתמודד תוך כדי תמיכה מההורים. הקירבה, שיתוף הפעולה, העידוד והעזרה מפתחים ומחזקים את הקשר והאמון בין ההורה לילד ומשאירים חותם וזיכרון חיובי לאורך שנים – גם להורים וגם לילדיהם.

עבור חברות ואירגונים – הכיף שבפעילות בגובה, האדרנלין והאתגר יוצרים חיבור הרבה יותר אישי כך שהמשתתפים זוכים להכיר אחד את השני באופן טבעי, ולא דרך ה"משקפיים" של התפקיד בעבודה. בכלל – במהלך הפעילות נאספות להן חוויות יחודיות, כיפיות ומצחיקות עליהן ידובר רבות גם לאחר החזרה למקום העבודה. עוד מזכרת חשובה היא התמונות. ברוב המקרים התמונות מיום הפעילות בפארק החבלים מהוות אטרקציה בפני עצמה. מנסיון, התמונות נתלות במקומות מפגש כגון חדר האוכל או חדר הישיבות ותמיד מעלות תחושה של געגוע.

הפעילויות בפארק חבלים הינן שונות ומגוונות. ויחד עם הכיף, מביאה הפעילות לפיתוח הקואורדינציה והיכולות האישיות והחברתיות.

פארק חבלים – לא רק למבוגרים ולא רק לילדים…

יותר ויותר ארגונים וחברות מפנימים את היתרונות העצומים שפארק החבלים מקנה ובוחרים באופציה זו כיום כיף וגיבוש לעובדים בחברה.

פארק חבלים מבטיח לכולם היכרות טובה ומעמיקה יותר עם שאר החברים. הוא ישפר לכם את היכולות האישיות, היכולות הקבוצתיות, היכולת להתמודד עם הפחד ולהתקדם על אף הקושי. וכמובן – כל זה באווירה טובה ובכיף חיים לא נורמאלי.

בטיחות, בטיחות ושוב – בטיחות…

חובה להזכיר ולציין כי פארק חבלים הוא לא סתם אתר בו נמתחו חבלים ונבנו גשרים בין העצים או העמודים. פארק חבלים נבנה בטכניקות מתקדמות וכמובן – לאחר תכנון קפדני על ידי אנשי מקצוע שהוסמכו לכך. (בניית/פעילות פארק חבלים שלא על ידי מי שקיבל הסמכה כחוק אסורה ומסוכנת)

בנוסף נדגיש כי לכל אורך הפעילות המשתתפים מאובטחים באמצעות ציוד מקצועי וייעודי לתחום. מרגע הכניסה למסלול הפעילות בגובה, המשתתפים מחוברים למערכת אבטחה סגורה – כלומר אין סכנה של התנתקות בלתי מבוקרת ממערכת האבטחה באמצע המסלול.

פארק חבלים באוניברסיטה שבפלורידה Ropes Park at the University of Central Florida

אז מה הלאה?

לרופנרול אנשי מקצוע ומדריכים המוסמכים לבנייה והפעלה של פארק חבלים. נשמח לספק לכם מידע ואופציות למתקני גובה שונים. ובהמשך בהתאם לרצונכם ומטרתכם – נקים עבורכם את הפארק היחודי שלכם, זה שיאפשר לכם להפיק את מיטב היתרונות הכיף והחוויה שבדבר.

עדיין לא בטוחים אם זה בשבילכם?

אם אתם עדיין מתלבטים ולא בטוחים אם פארק חבלים מתאים לכם או לא, זה בסדר. צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם את המידע הדרוש על מנת שתקבלו תמונה מלאה המתאימה באופן אישי לאירוע אותו ברצונכם לקיים.

אז למה אתם מחכים? צרו אתנו קשר עוד היום!

בכל שאלה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה, ואנחנו נענה לכם בשמחה

רגע לפני הסגירה...

היו בין הראשונים לדעת על המבצעים, הטיולים והפעילויות הכי חמות שלנו. אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך וכמובן – לא להעביר את האימייל לאף אחד. אז נראה אותך בטיול הבא

נתחיל לשוחח
הי, נשמח לעזור לכם :)
דילוג לתוכן