רופנ'רול

בארץ
ובעולם

טיולים ופעילויות אתגר

מוסדות חינוך - אתגר חינוכי מהו?

נתחיל ונאמר שמייסדי רופנ'רול הם במהותם אנשי חינוך, ובכלל, הם דור שני של מחנכים בישראל. ומכאן, האלף בית של צוות רופנ'רול הוא גישה נכונה אל הילדים והנוער. ברופנ'רול יודעים שגישה נכונה היא המפתח להצלחה בגדילתו של כל ילד – ומכאן גם להצלחה שלו בהמשך כשיגדל. ידוע, כי כל מה שילד צריך זה אדם אחד שיאמין בו, ואצלנו זו לא רק סיסמא. הקידמה של החברה המודרנית הביאה איתה בצד השינויים הנעימים הרבה הסחות דעת. וכך לילדים קשה להתרכז ולמצוא את עצמם במערבולת הטכנולוגיה הקיימת. התוצאה היא שאנו רואים את הילד יושב מול המסך שעות על גבי שעות. כשהמשימה הלא פשוטה, לאתגר את הילד, לעזוב את המסך ולעשות משהו אחר, משהו מועיל יותר, הופכת קשה מיום ליום. 

דבר זה ישפיע רבות על הילד כשיגדל, ומה גם שזה עוד ישפיע עליו כשהחיים יאלצו אותו להתמודד עם מציאויות שונות וקשות בהרבה מזה שהתמודד כשהיה עוד ילד – כשאנחנו הוריו או מחנכיו גוננו עליו.

וכאן, אנחנו, צוות רופנ'רול, נכנסים לתמונה. בגיל שעדיין ניתן לחזק את הילד וללמדו יכולות ותכונות טובות שיעצבו את מוכנותו לחיים טובים ונכונים יותר. באמצעות הפעילויות השונות שלנו, הילדים ילמדו עצמאות, ירכשו בטחון עצמי הדרוש להם כדי להתמודד עם בעיות, ילמדו איך להוביל ולהנהיג ולקחת אחריות. ובעיקר..ייהנו. דברים אלה הינם קריטיים בחיי הילדים. וכך אנחנו מוסיפים לילד נדבך חשוב בנוסף לידע והאינפורמציה הנרכשים במוסדות החינוך. 

מאד מהר אפשר לראות איך ילד שבבית הספר היה קצת בצד ובודד, הופך פתאום לאריה כשאחד מהצוות נותן לו תפקיד אחראי. אז המנהיג הפנימי שבתוך הילד פשוט פורץ החוצה בצורה מהממת. הילד פתאום מתחבר טוב יותר עם שאר החברים שלו, ומאמין בעצמו יותר, דבר שנותן לו אנרגיות אדירות להמשך. 

הפעילויות שלנו ברופנרול מותאמות לאופי המוסד החינוכי ולהווי הנדרש. פעילות שחרור היתולית ,פעילות משימות אתגרית, ימי כיף , מתנפחים , משימות אדרנלין, סנפלינג,טיולי שטח,משחקי קבוצות,ספורט היתולי ועוד, הינם רק חלק מהרפרטואר העשיר שרופנרול מציעה. והכל תוך שמירה על כללי כבוד הדדי,בטיחות והנאה מובטחת.

רופנרול אתגר חינוכי למוסדות חינוך כיתה א ובתי ספר דתיים Ropenroll for educational institues outdoor training religious institues and first grade2

ברופנ'רול יש לנו מגוון עשיר במיוחד של פעילויות רבות שונות ומקוריות לכל הגילאים,המתאימים לכל תקציב וכן מותאם גם למוסדות חינוך חרדיים, כולל מדריכים/ות שומ"צ . זיכרו, מאחורי כל פעילות עומד עיקרון חשוב בעיצוב החניך וגיבושו. כשבסופו של יום, החניכים חוזרים הביתה עם סיפוק עצמי גבוה ועם תיאבון לעוד. 

יש לך שאלות או תהיות? אנחנו כאן בשבילך לענות על כל שאלה. אין מה להרגיש מחוייבים אלינו כשמתקשרים. תרגישו חופשיים לשאול, ולשתף אותנו בכל מה שרק עולה בדעתכם. בסופו של יום אנחנו מאמינים בחיבור בין אנשים, לכן אם התקשרת רק הרווחת. ומי יודע, אולי אפשר ללמוד מאיתנו דבר חדש. 

עדיין מחכה? צור/צרי עמנו קשר עוד היום!

בכל שאלה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה, ואנחנו נענה לכם בשמחה

רגע לפני הסגירה...

היו בין הראשונים לדעת על המבצעים, הטיולים והפעילויות הכי חמות שלנו. אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך וכמובן – לא להעביר את האימייל לאף אחד. אז נראה אותך בטיול הבא

נתחיל לשוחח
הי, נשמח לעזור לכם :)
דילוג לתוכן