רופנ'רול

בארץ
ובעולם

טיולים ופעילויות אתגר

ימי גיבוש

אז, מה זה יום גיבוש? בקצרה, יום גיבוש יוצר תהליך בו לוקחים קבוצה של אנשים (תלמידי בית ספר, או חברי קבוצה כגון עובדים בארגון, חניכי קורסים) והופכים אותם מקבוצה של יחידים לצוות חזק ומגובש. המטרה היא ללמד את האנשים לעבוד יחד באופן שיתופי תוך כדי שיתוף פעולה מלא, וזאת על מנת שיוכלו לענות על צרכי הארגון ו/או החברה.

אז זה יום גיבוש… זה לא יום כיף

אם חשבתם שיום גיבוש זה לא יום כיף, אז צר לנו, מדובר בטעות :).  מה שחשוב אצלנו בימי הגיבוש היא הדרך בה נלמד את העובדים לשתף פעולה, ולסמוך על חבריהם. לכן אצלנו יום גיבוש הוא ללא ספק גם יום כיף, ולא סתם יום כיף, אלא יום כיף בלתי נשכח.

בניית צוות כוללת פעילויות מובנות ותרגילים מיוחדים, שעובדים בצוות יכולים להוביל. סוג משימה אשר יכול לתת דחיפה רצינית בבניית הצוות שלך, ואף לזהות תכונות חשובות שלא ידעת קודם לכן על העובדים שלך.

בסופו של דבר, זה לא יהיה משנה איך תבחרו לגבש את העובדים שלכם לצוות,כל עוד תשתמשו במתודות והטכניקות הנכונות כמו אלו שאנו משתמשים בהן ברופנרול. כי הקשרים שיווצרו יאפשרו לכם להגיע ליעדי הארגון שלכם בצורה יעילה יותר. קבוצה כזו שעברה פעילות בונה ומגבשת, ללא ספק עדיפה על קבוצה שאינה מגובשת ועובדת כקבוצה של יחידים. חשוב שנבין כמנהלים שעל ידי יום גיבוש אנחנו למעשה בונים את הצוות.

דרכים נוספות לגיבוש הצוות

יום גיבוש או יום בניית צוות הינו אירוע מכונן בגיבוש צוות העובדים אך תהליך גיבוש העובדים הינה מלאכה בלתי פוסקת. אך אל דאגה, לא חייבים לחכות לימי הגיבוש (החד שנתיים או הדו שנתיים) כדי לחזק את הקשרים בין העובדים. אפשר לממש זאת באמצעות משימה, קלה לביצוע, שאמנם כדאי לבצעה באופן קבוע, אך היא אינה מצריכה משאבים יקרים ממנו.

אפשרות ראשונה: להתחיל במפגשים חד שבועיים, מפגש שכזה לא יערוך יותר מחצי שעה. מבחינת תוכן הפגישה, אפשר לגוון בשיחה חופשית על נושא אקטואלי (להכין מראש) או כל נושא קולח שעולה לכם בראש. אפשר שבמפגש זה כל עובד בתורו השבועי יקנה מעט כיבוד עבור שאר חבריו לצוות. בכך אנחנו יוצרים שיח בריא בין העובדים, והכבוד ההדדי יחזק רבות את הקשרים בין העובדים. אפשר שהפגישה הזו תערך בימי חמישי, כמעין שיחת סיכום יעדים שבועית. 

אפשרות שנייה: נסו לקבוע מדי פעם ימי התנדבות בקהילה, בה כל חברי הצוות יגיעו להתנדבות. לא מדובר על יום שלם. אלא, לפעמים מספיקה שעה אחת של התנדבות, כדי שכל הצוות יחזק את הקשרים הפנימיים. חשוב שהעובדים יכירו את הרבדים הפנימיים של חבריהם לצוות באופן שאינו קשור נטו לעבודה. 

אז למה חשוב לצאת ליום גיבוש?

אז אחרי שהראנו לכם דרכים קלות ויצירתיות לגיבוש העובדים שלכם, חשוב שתדעו שימי גיבוש בהם העובדים יוצאים משטחי העבודה, ונפגשים באופן בלתי פורמאלי אחד עם השני, יוצרים חוויה הדדית חזקה במיוחד. ואם נוסיף לכך פעילות אתגרית, אנחנו משיגים בפעילות אחת שכזו אפקט שלא הייתם משיגים במשרד גם לא במשך שנה שלמה.

אך יחד עם זאת, חשוב שאת הפעילות האתגרית תבחרו על פי אופיים של כלל חברי הצוות. חשוב שכל חברי הצוות ישתתפו וישתפו פעולה לאורך כל היום. לכן, אם ישנה פעילות מסוימת בה אחד העובדים לא ישתתף (ולא משנה מאיזו סיבה) כדאי להימנע מלבחור את אותה הפעילות. מה שאומר שהיצע מגוון של פעילויות המתאים לכל סוגי העובדים הינו חיוני.

רופנרול יום גיבוש לעובדים Ropenroll team building days for employees

לנו ברופנ'רול יש מגוון עשיר במיוחד של פעילויות רבות שונות ומקוריות אשר לא ישאירו אף אחד מצוות העובדים שלך אדיש. כאשר מאחורי כל פעילות עומד עיקרון חשוב בבניית הצוות וגיבושו. כשבסופו של יום, החיוך על פני האנשים מוכיח את הצלחת היום. 

אנחנו בטוחים שלפני שמחליטים על ביצוע יום גיבוש עולות הרבה שאלות ותהיות. ולכן, גם כאן אנחנו פה בשבילך, וזאת גם אם בסופו של יום יוחלט שלא לקיימו.

מחכים עדיין? צרו עמנו קשר עוד היום! תראו שבטוח יש לנו מה להציע לכם.

בכל שאלה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה, ואנחנו נענה לכם בשמחה

רגע לפני הסגירה...

היו בין הראשונים לדעת על המבצעים, הטיולים והפעילויות הכי חמות שלנו. אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך וכמובן – לא להעביר את האימייל לאף אחד. אז נראה אותך בטיול הבא

נתחיל לשוחח
הי, נשמח לעזור לכם :)
דילוג לתוכן