רופנ'רול

בארץ
ובעולם

טיולים ופעילויות אתגר

פעילות אתגרית - לחשב מסלול מחדש

את רוב חיינו אנחנו משקיעים בכיבוש יעדים חדשים. עובדים קשה, משקיעים יותר – כולנו הרי רוצים חיים יפים יותר. יותר כסף, פחות שעות עבודה,יותר נוחות. ובכלל, כשאנחנו עובדים היינו רוצים להרגיש בחופשה.. בעצם, מטרתו של המסלול שרובינו נמצאים בו, הינה לחיות חיים טובים יותר ברווחה יחסית (ואם זה מסתדר..אז יש עדיפות לעושר ואושר מופלגים, ושתהיה מנה כפולה בבקשה, כמובן רק אם אפשר 🙂 ). אבל רגע, האם זה באמת נכון? האם אנחנו באמת צריכים לסבול בכדי לחיות חיים טובים? 

כשמתבוננים קצת לעומק בחיינו, אנחנו מגלים שבעצם, רוב השינויים הגדולים בחיינו באו כתוצאה מרצף של אירועים והתרחשויות שלא היו ממש בשליטתנו. כאלה שלא בדיוק תכננו אותם. ואם כן, השאלה המתבקשת היא,מה כן בשליטתנו? יחידים או קבוצות, מה אנחנו יכולים לעשות כדי להאיר את החיים שלנו ולהכניס בהם קצת צבע. התשובה פשוטה מאוד. יש לנו שליטה, על ההנאה והחוויה שלנו לאורך מסלול חיינו.

אז זהו זה, הגיע הזמן להשקיע בעצמנו. לקחת את עצמנו בידיים ולעשות את החיים יפים יותר ומעניינים יותר. אבל רגע, איך עושים את זה?  ובכן, קודם כל יוצאים החוצה, משנים אוירה והכי טוב לצאת לטבע. כשיוצאים לטבע משהו קורה, משהו משתנה. מחקרים רבים מראים מסקנה חד משמעית – יחידים או קבוצות, לא משנה מה ההרכב ביציאה לטבע אנחנו משתנים, הופכים שמחים יותר נינוחים יותר ומשתחררים ממועקות רבות. מי לא מכיר את התופעה הזו שמיד כשמגיעים לשטח הפתוח בטבע, אנחנו רוצים לרוץ ולרוץ ולרוץ אל תוך המרחבים. התחושה הזו מאפיינת את כל הגילאים ילדים,נוער ומבוגרים, כולם רוצים פשוט להשתחרר. מחקר אמריקאי מראה שחויית הטבע ממש משפרת את יכולתם של ילדים להתמודד עם משימות קשב וריכוז. ילדים החווים הפרעות בתחום שפרו את הישגיהם בעשרות אחוזים כתוצאה משהיה במרחבי הטבע והשתתפות בחוויות אתגריות. אז למה אתם מחכים? צאו לטבע, קחו חלק בפעילות אתגרית, שחררו את עצמכם לתוך חוויה שתשאיר לכם טעם של עוד. זה כיף,זה בריא,זה חיוני,זה משחרר, זה באמת עוזר.

לסוגים שונים של בני אדם יש פעילויות שונות המתאימות לאופי,ליכולות ולאישיות. העבודה רבת השנים של צוות רופנרול עם יחידים וקבוצות מכל שכבות האוכלוסיה, הפכה אותנו למומחים בהתאמת סוג הפעילות בהתאם פרמטרים של היחיד או הקבוצה. כל מה שמעניין ומהנה לכם תוכלו למצוא אצלנו – פעילות אתגרית לכל הגילאים מהנה ומליאת סיפוק כולל סיוע בשבירת מחסומים וחסמים. פעילות ODT, בניית צוות,פעילות אקסטרים שדוחפת עד קצה היכולת, כל מה שתרצו וקצת יותר מזה.

רופנרול פעילויות אתגר ליחידים וקבוצות קטנות - סנפלינג ו-ODT Ropenroll for the private sector outdoor training

יש לך שאלות או תהיות? אנחנו כאן בשבילך לענות על כל שאלה. נשמח לעזור לך בכל עניין בתחום הנופש והפקת אירועים. בסופו של יום אנחנו מאמינים בחיבור בין אנשים, לכן אם התקשרת רק הרווחת.

במינימום, מי יודע, אולי תלמדו מאיתנו דבר חדש. מהססים עדיין?צרו עמנו קשר עוד היום!

בכל שאלה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה, ואנחנו נענה לכם בשמחה

רגע לפני הסגירה...

היו בין הראשונים לדעת על המבצעים, הטיולים והפעילויות הכי חמות שלנו. אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך וכמובן – לא להעביר את האימייל לאף אחד. אז נראה אותך בטיול הבא

נתחיל לשוחח
הי, נשמח לעזור לכם :)
דילוג לתוכן