רופנ'רול

בארץ
ובעולם

טיולים ופעילויות אתגר

טיולים

ארץ ישראל שופעת באתרים מרהיבים ביופיים, ולמרות גודלה הקטן, ארצנו עשירה בנופים מגוונים ושונים. מדבריות ונחלים, קניונים ואגמים, הרים ויערות ירוקים, שפלה וחוף ים.אי אפשר לפספס את האהבה שלנו לטיולים בארץ בעיקר בזמני חופשות וחגים, בהם אנו נוהרים לנפוש ולטייל מהדרום ועד הצפון.

לרבים מהאתרים בארץ ניתן להיכנס באופן חופשי או בתשלום. אך ישנם מקומות שבהם לא כל אחד יכול לטייל באופן עצמאי אלא בליווי מדריך מוסמך. אתרים אלה הם בין היפהפיים שיש בארץ ודווקא העובדה כי אין אליהם גישה חופשית לכלל הציבור שמרה עליהם מפני הרס, השחתה וכד'. לפעמים אפשר למצוא אתרים מסוג זה בסמוך למקומות טיול ידועים ומפורסמים.

למשל, אחד המקומות הידועים והמטוילים ביותר בארץ הוא נחל הזוויתן שבצפון. נחל זה נמצא תחת האחריות של רשות הטבע והגנים (הרט"ג) ויש בו מסלולי הליכה מסודרים. אך לא רחוק מאתר זה נמצא "הנקיק השחור" – החלק התיכון של נחל הזוויתן. במסלול זה ישנם בריכות מים גדולות, מעברי סולמות ומקטעים שאותם אפשר לצלוח רק בגלישת סנפלינג.

ובכן, לנקיק השחור אין אפשרות כניסה אלא אם כן אתם מלווים במדריך מוסמך לגלישת מצוקים. דוגמא נוספת היא שמורת נחל קומראן בצפון ים המלח. אתר זה שגם הוא באחריות הרט"ג מציע מסלולי הליכה הפתוחים לכלל הציבור (בתשלום). בתוך השמורה ישנם שני מסלולים נוספים – המעבר בתוך קניון הנחל באמצעות גלישת סנפלינג. הגלישה במקום מול הנוף המהמם של ים המלח, הקניונים וערוץ הנחל אליהם ניתן להגיע רק באמצעות הגלישה. כל אלה הם חוויה בלתי נשכחת.

בצוות רופנרול מדריכים מוסמכים ומיומנים שילוו אתכם לכל סוג של טיול שתרצו – אקסטרים אתגר או טיול לשאננים, בשפלה, בהר או במדבר, בכל מה שתבחרו – אנו מציעים לכם אחלה של חוויה.

צרו עמנו קשר עוד היום ונתכנן יחד את האטרקציה המושלמת עבורכם.

רופנרול טיולים רטובים - חייבים מדריךRopenroll wet trips need a guide

כמו שאתם רואים בתמונה שלמעלה – לשם אי אפשר להגיע ללא מדריך מוסמך. והאמינו לנו שזה מקום חוויתי שלא שוכחים כל החיים. 

אז אם אתה רוצה לצאת לאחד הטיולים המהנים של חייך ולתת לך ולמשפחתך את הטעם הטוב של טיול איכותי, צור עמנו קשר עוד היום ואנחנו נתכנן יחד את האטרקציה המושלמת עבורך.

בכל שאלה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה, ואנחנו נענה לכם בשמחה

רגע לפני הסגירה...

היו בין הראשונים לדעת על המבצעים, הטיולים והפעילויות הכי חמות שלנו. אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך וכמובן – לא להעביר את האימייל לאף אחד. אז נראה אותך בטיול הבא

נתחיל לשוחח
הי, נשמח לעזור לכם :)
דילוג לתוכן